Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Doktorant
Jesteś tu: Doktorant > Polski

VII edycja Konkursu Młody Ekonomista

Konkurs Młody Ekonomista to inicjatywa dedykowana studentom, którzy pasjonują się ekonomią. Uczestnicy nadsyłają prace analityczne na zadany przez Kapitułę Konkursową temat, a grono ekonomistów wyłania i nagradza najlepsze z nich.

więcej

Naukowcy z SGH w kapitule Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Prof. Piotr Wachowiak – prorektor SGH ds. nauki i zarządzania – oraz dr Marek Dietl zostali nominowani do kapituły XV edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. „W ciągu 14 edycji zmieniła ona swoją formułę, ale cel nagrody pozostaje niezmienny – wspierać polskich przedsiębiorców i wyróżniać najlepszych.”

więcej

Skomplikowane i proste - młodzi uczeni o swoich badaniach

Redakcja miesięcznika „Forum Akademickie” ogłasza XIII konkurs na artykuł popularnonaukowy SKOMPLIKOWANE I PROSTE. MŁODZI UCZENI O SWOICH BADANIACH Honorowy patronat nad konkursem objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

więcej

V Forum Doktorantów SGH: Dobre praktyki w pracy naukowej

Zarząd Samorządu Doktorantów SGH serdecznie zaprasza wszystkich Doktorantów SGH do udziału w V Forum Doktorantów SGH "Dobre praktyki w pracy naukowej" (warsztaty "Bazy danych i zasoby elektroniczne w pracy doktoranta", dyskusja w klubie Jajko oraz grill). Spotkanie odbędzie się w czwartek, 22.06.2017 r. (początek o godz. 17:30).

więcej

Dr Marek Dietl wybrany na prezesa GPW

19 czerwca walne zgromadzenie akcjonariuszy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie wybrało dr. Marka Dietla na prezesa zarządu. Nominację zgłosił wicepremier Mateusz Morawiecki, a wybór musi zatwierdzić Komisja Nadzoru Finansowego. Dr Marek Dietl jest absolwentem i wykładowcą SGH – adiunktem w Katedrze Ekonomii Biznesu Kolegium Gospodarki Światowej. Od lutego 2016 pełni funkcję doradcy Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

więcej

 

 Wsparcie dydaktyki

 
 

 Usługi dla doktorantów

 
 

 Kariera

 
 

 Akademia 16+

 

​Inicjatywa edukacyjna przeznaczona dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Łączy w sobie pasje naukowe i dydaktyczne doktorantów SGH.

 
 

 Samorząd Doktorantów

 
 

 Administracyjne wsparcie doktorantów

 
​Dział Organizacji Dydaktyki
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa
budynek G pok. 37

malgorzata.hryciuk@sgh.waw.pl
tel.: +48 22 564 94 55

marzena.dobrzynska@sgh.waw.pl
tel.: 22 564 77 74
 

 Przydatne linki

 
 
 

 Wydarzenia

 
inspirujacy_kampus_256x88.png

260x90_android2c-01.png 

Obronnośc i bezpieczeństwo