Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Doktorant
Jesteś tu: Doktorant > Polski

Nauczyciel na medal – nominowani profesorowie z SGH

Profesorowie Krzysztof Kozłowski i Waldemar Rogowski otrzymali nominacje do nagrody dla najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli akademickich w Warszawie w plebiscycie „Nauczyciel na medal” dziennika Polska The Times. Nominacje zostały zgłoszone przez warszawskich studentów i są dowodem wielkiego uznania i sympatii.

więcej

Wyróżnienie „HR Excellence in Research” dla SGH

28 września Komisja Europejska przyznała naszej uczelni wyróżnienie „HR Excellence in Research”, nadawane instytucjom, które wdrażają „Strategię na rzecz zwiększania atrakcyjności warunków pracy i rozwoju kariery pracowników naukowych” (The Human Resourses Strategy for Researchers – HRS4R), przestrzegając zasad i wytycznych zawartych w Europejskiej Karcie Naukowca oraz w Kodeksie Postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych.

więcej

Dzień Otwartej Nauki w SGH (Open Access Day) - 22.10.2018

22 października w SGH odbędzie się Dzień Open Access czyli Dzień Otwartej Nauki, obchodzony w ramach Międzynarodowego Tygodnia Otwartej Nauki, przypadającego w tym roku między 22 a 28 października. Jest on obchodzony w różnych instytucjach na całym świecie już po raz dziewiąty i ma na celu promocję wśród badaczy otwartego dostępu do publikacji naukowych. Tematem tegorocznej edycji jest „Budowanie rzetelnych podstaw otwartej nauki”.

więcej

Rekrutacja do Programu PROM

​Szkoła Główna Handlowa w Warszawie otrzymała środki finansowe w ramach Programu PROM – Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej, który został ogłoszony przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej. Celem programu jest doskonalenie kompetencji doktorantów i kadry akademickiej z Polski i zagranicy, w tym pochodzących spoza UE, poprzez międzynarodową wymianę stypendialną.

więcej

Konferencja "Optymalizacja procesu zarządzania obiektami..."

Konferencja "Optymalizacja procesu zarządzania obiektami sportowymi" - 5.10.2018 r.

więcej

 

 Wsparcie dydaktyki

 
 

 Usługi dla doktorantów

 
 

 Kariera

 
 
 

 Samorząd Doktorantów

 
 

 Administracyjne wsparcie doktorantów

 
​Dział Organizacji Dydaktyki
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa
budynek G pok. 37

malgorzata.hryciuk@sgh.waw.pl
tel.: +48 22 564 94 55

marzena.dobrzynska@sgh.waw.pl
tel.: 22 564 77 74
 

 Przydatne linki

 
 
PROM – Rekrutacja na wymianę stypendialną
 
 

 Wydarzenia

 

260x90_android2c-01.png 

Obronnośc i bezpieczeństwo