Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Doktorant
Jesteś tu: Doktorant > Polski

Warsztat Volkswagen Bank dla studentów SGH – 1 czerwca

Volkswagen Bank Polska S.A. po raz kolejny zorganizuje dla studentów SGH warsztat na temat "Financial services". Warsztat odbędzie się w siedzibie Banku w Warszawie 1 czerwca.

więcej

Prof. D.Gajewski laureatem plebiscytu GW Człowiek Roku 2016

20 maja w plebiscycie „Gazety Wyborczej” Człowiekiem Roku 2016 w kategorii biznes został prof. Dominik Gajewski. Co roku czytelnicy dziennika wyróżniają osoby, które znacząco przyczyniły się do rozwoju życia społecznego w Polsce. Prof. Dominik Gajewski został doceniony za wkład w walkę z unikaniem opodatkowania.

więcej

II miejsce naszych studentów w debatach oksfordzkich

14 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyła się pierwsza debata finałowa Akademickich Mistrzostw Polski Debat Oksfordzkich. W debacie nad tezą ,,w życiu najbardziej opłaca się być neutralnym” drugie miejsce zajęło SKN Badań nad Konkurencyjnością SGH. Zwyciężyła drużyna reprezentująca Klub Debat Parlamentarnych UJ.

więcej

CEWSE PhD Workshop „Global Agenda for External Action”

W imieniu Centrum Doskonałości Jeana Monneta w SGH (Jean Monnet Centre of Excellence at Warsaw School of Economics, CEWSE) oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w CEWSE PhD Workshop „Global Agenda for External Action”, który odbędzie się 26 maja 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej

Łukasz Drozda w radiowej Trójce - dyskusja

Moda, ład a mieszkańcy. Kiedy miasta będą nasze? - dyskusja w radiowej Trójce z udziałem Łukasza Drozdy, doktoranta IGS SGH i autora książki „Uszlachetniając przestrzeń. Jak działa gentryfikacja i jak się ją mierzy?”

więcej

 

 Wsparcie dydaktyki

 
 

 Usługi dla doktorantów

 
 

 Kariera

 
 

 Akademia 16+

 

​Inicjatywa edukacyjna przeznaczona dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Łączy w sobie pasje naukowe i dydaktyczne doktorantów SGH.

 
 

 Samorząd Doktorantów

 
 

 Administracyjne wsparcie doktorantów

 
​Dział Organizacji Dydaktyki
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa
budynek G pok. 37

malgorzata.hryciuk@sgh.waw.pl
tel.: +48 22 564 94 55

marzena.dobrzynska@sgh.waw.pl
tel.: 22 564 77 74
 

 Przydatne linki

 
 
 

 Wydarzenia

 
inspirujacy_kampus_256x88.png

260x90_android2c-01.png 

Obronnośc i bezpieczeństwo