Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Doktorant
Jesteś tu: Doktorant > Polski

Next Generation Women Leaders Award 2017

Nie ma jednego wzoru na sukces w McKinsey. Przecież każda z nas jest wyjątkowa! Jeżeli jesteś ambitną, pełną pasji studentką/absolwentką, masz pomysł na siebie i głowę pełną marzeń, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Zaaplikuj już dziś. Na Twoją aplikację czekamy do 6 marca.

więcej

NBP sfinansuje projekt badawczy zespołu prof. I. Hejduk

Projekt „Metody identyfikacji, pomiaru, zarządzania danymi o ryzyku oraz nowe ramy regulacji makroostrożnościowych dla instytucji shadow banking w Polsce” zespołu prof. Ireny Hejduk (dr Łukasz Prorokowski i dr Paulina Roszkowska) uzyskał finansowanie w ramach VIII konkursu Narodowy Bank Polski na projekty badawcze.

więcej

Peter Leach o przyszłości polskich firm rodzinnych

Wyjątkowe spotkanie z autorem bestsellera „Firmy rodzinne. Wszystko, co istotne”

więcej

Przypominamy o naborze wniosków do NCN i MNiSW

W zwiazku ze zbliżającym się terminem 15 marca 2017r., zachęcamy do uczestnictwa w konkursach Mobilność plus, Etiuda, Sonatina, Uwertura i Sugi.

więcej

Oferta Frankofonii dla studentów i nauczycieli akademickich

​STOWARZYSZENIE FRANCJA-POLSKA przekazało do SGH rekomendację dotyczącą oferty studiów i pracy dydaktycznej na Uniwersytecie im. Leopolda Senghora z siedzibą w Aleksandrii (Egipt), kształcącego na studiach magisterskich i podyplomowych, na kierunkach związanych z tematyką rozwoju gospodarczego, społecznego oraz infrastrukturalnego państw rozwijających, przede wszystkim z Afryki. Kolejna rekomendacja SR-P to oferta studiów na Frankofońskiej Wyższej Szkole Administracji i Zarządzania z siedzibą w Sofii (Bułgaria), umożliwiającą zdobycie dodatkowych kwalifikacji, w szczególności w trakcie rocznych studiów stacjonarnych w języku francuskim, na jednym z kilku kierunków m.in. zarządzanie przedsiębiorstwem, zarządzanie instytucjami publicznymi, zarządzanie turystyką i rekreacją.

więcej

 

 Wsparcie dydaktyki

 
 

 Usługi dla doktorantów

 
 

 Kariera

 
 

 Akademia 16+

 

​Inicjatywa edukacyjna przeznaczona dla młodzieży ponadgimnazjalnej. Łączy w sobie pasje naukowe i dydaktyczne doktorantów SGH.

 
 

 Samorząd Doktorantów

 
 

 Administracyjne wsparcie doktorantów

 
​Dział Organizacji Dydaktyki
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
al. Niepodległości 162, 02-554 Warszawa
budynek G pok. 37

malgorzata.hryciuk@sgh.waw.pl
tel.: +48 22 564 94 55

marzena.dobrzynska@sgh.waw.pl
tel.: 22 564 77 74
 

 Przydatne linki

 
 
inspirujacy_kampus_256x88.png
 

 Wydarzenia

 

260x90_android2c-01.png 

Obronnośc i bezpieczeństwo