Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Nawiguj w górę
Logowanie
Doktorant
Jesteś tu: Doktorant > Polski > Aktualności

VII Warsztaty Hurwiczowskie

2018-12-03 KAE kategoria: konferencja 

W dniach 7-8 grudnia 2018 roku odbędą się VII Warsztaty Hurwiczowskie

Warszt
aty organizowane mniej więcej co 2 lata od 2009 roku poświęcone są pamięci Leonida Hurwicza, zdobywcy Nagrody im. Alfreda Nobla w dziedzinie ekonomii w 2007 roku za stworzenie podwalin teorii projektowania mechanizmów. Tematyka warsztatów obejmuje w szczególności wspomnianą teorię, ale również szerzej teorię ekonomii i ekonomię matematyczną.

Konferencja organizowana jest przy współudziale Instytutu Matematycznego Państwowej Akademii Nauk, Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego i Kolegium Analiz Ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Swoje wystąpienia w ramach konferencji potwierdziło już ok. 40 naukowców z całego świata w tym z Polski, USA, Francji, Anglii, Włoch, Japonii, Niemiec, Anglii, Austrii oraz Norwegii. 

Wykład plenarny pt. Social Networks from a Designer's Viewpoint zostanie wygłoszony przez Fernando Vega-Redondo z Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie.

Konferencja odbędzie się w Instytucie Matematycznym PAN. Udział w konferencji jest bezpłatny. Program konferencji: https://www.impan.pl/en/activities/banach-center/conferences/18-hurwiczworkshop​


Archiwum